Realizacje

Obejrzyj galerie zrealizowanych przez nas projektów, aby zobaczyć szereg pięknych i inspirujących pomysłów na okna i drzwi.

Realizacje

Zainspiruj się

Czasem trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał Twój nowy dom i jakie okna będą pasować najlepiej. Warto więc zainspirować się i zobaczyć, z jakich możliwości skorzystali ci, którzy już spełnili swoje marzenie o własnym miejscu na Ziemi. Prezentujemy wybrane projekty, w które byliśmy zaangażowani.

Okna Vetrex V82 Black Design

Prawdopodobnie najoryginalniejszy projekt, w którym uczestniczyliśmy w tym roku. Potężne przeszklenia o wysokości 2,4 m oraz brak stropów dają niesamowite poczucie przestrzeni.

Wybrany kolor – Platyna Earl – oraz czarne okucia nadają budowie niepowtarzalny charakter. Na uwagę zasługują 2 okna przesuwne typu HST oraz przeszklenie w salonie o szerokości 6 m. Podsumowując – 13 okien o łącznej powierzchni przekraczającej 70 m2. Montaż wykonany w systemie warstwowym illbruck i3. Okna posadowione na specjalistycznych energooszczędnych wspornikach wzmacniających z dodatkową stabilizacją.

Zobacz inne

Okna Vetrex V82 Antracyt

Stolarka na profilach aluminiowych

Okna Vetrex V90+

Masz więcej pytań niż odpowiedzi?

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie lub na którąś z wykonanych już realizacji.
Image