Realizacje

Obejrzyj galerie zrealizowanych przez nas projektów, aby zobaczyć szereg pięknych i inspirujących pomysłów na okna i drzwi.

Realizacje

Zainspiruj się

Czasem trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał Twój nowy dom i jakie okna będą pasować najlepiej. Warto więc zainspirować się i zobaczyć, z jakich możliwości skorzystali ci, którzy już spełnili swoje marzenie o własnym miejscu na Ziemi. Prezentujemy wybrane projekty, w które byliśmy zaangażowani.

Okna Vetrex V82, kolor Jet Black

Kolorów nabrał kolejny nieszablonowy projekt, łączący wiele unikalnych rozwiązań.

Okna drewniane WOOD NATURAL

Naturalne okna wykonane z sosny z lakierem bezbarwnym firmy Woodnatural doskonale wyglądają w otoczeniu drzew.

Okna Vetrex V82 Antracyt

Energooszczędne okna Vetrex V82 + dwa HS-y we wciąż popularnym odcieniu Antracytu. Wielkogabarytowe konstrukcje (największa 5000x2400 mm) dodatkowo z łącznikiem statycznym.

Okna Vetrex V82, Ciemnoszary Jedwab

Przedstawiamy dom z projektu "Willa Floryda 3" wraz z energooszczędną stolarką okienną Vetrex w systemie V82 oraz oknem przesuwnym HST w popularnym obecnie odcieniu Antracytu.

Okna drewniane WOOD NATURAL, białe

W drewnianym domu nie mogło zabraknąć drewnianych okien. Sosnową stolarkę najwyższej jakości dostarczyła firma Woodnatural.

Stolarka na profilach aluminiowych

Okazały dom z licznymi dużymi przeszkleniami w urokliwym miejscu. Stolarka wykonana na profilach aluminiowych Aluprof MB-86 w bikolorze (RAL 7016/RAL 9016).

Vetrex V82 Jasny Dąb / Czarno-Brązowy

Kolejna bardzo interesująca realizacja. Duże powierzchnie szklane i niestandardowy drewnopodobny kolor od zewnątrz nadają specyficznego charakteru dla budynku.

Okna Vetrex V82

Nie ma to jak wrócić do klienta po dobrych paru miesiącach, który przychodzi po następne produkty z naszym montażem.

Okna Vetrex V90+

Jedna z największych realizacji tegorocznej wiosny – Projekt „Dom z widokiem” wersja C. Pięć konstrukcji łączonych narożnie, w tym 2 HST.

Masz więcej pytań niż odpowiedzi?

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie lub na którąś z wykonanych już realizacji.
Image